Aktualności

21 listopada 2018 09:09 | Aktualności

Kolejna afera kryminalna w Białej!

Doszło do porwania – w dziwnych okolicznościach zaginął wybitny naukowiec, Baltazar Gąbka. Na apel Króla Kraka, który zlecił poszukiwania Gąbki, odpowiedzieli studenci trzcianeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zdecydowali się podjąć poszukiwań porwanego, odczytując ślady pozostawione przez porywaczy i pokonując zastawione przez nich przeszkody. Na ekipę ratunkową czekały szyfry, tajemne historie, złudzenia optyczne, zmiany tożsamości, ratowanie smoka Wawelskiego…
Na nieszczęście dla porywaczy, wspomniane przeszkody okazały się dla studentów UTW przysłowiową bułką z masłem. Energii, poczucia humoru i umiejętności współpracy wystarczyłoby im na odnalezienie nie jednego zaginionego, ale całego senatu uczelni!!! W końcu co studenci, to studenci!
Kolejną, jesienną edycję bielskiej gry terenowej przygotowała Grupa Wielbicieli Questów pod dowództwem Basi Kaczmarek i Kasi Gallas-Bąk, a pomagali im: Jarek Wojciechowski, Iwona Krasowska. Sebastian Kolasa, Ania Sawicka, Kinga Burdzy, Ewa Koc-Czarnecka i Marlena Szydeł.

Gra odbyła się dzięki funduszom pozyskanym przez Grupę Wielbicieli Questów, w ramach konkursu „Aktywni Mieszkańcy”, organizowanego przez LGD w Czarnkowie.

Jak zwykle bardzo dziękujemy za współpracę organizacyjną dyrekcji MOS-u w Białej.

Przeczytano: 173 razy. Wydrukuj|Do góry

Kolejna afera kryminalna w Białej!