Aktualności

07 marca 2018 09:13 | Aktualności

Casting do Grupy PaT

W Narodowym Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” osiem wychowanek naszego Ośrodka brało udział w castingu do Czarnkowsko – Trzcianeckiej Grupy Profilaktyka, a Ty. Casting odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Czarnkowie.


Na zaproszenie odpowiedziały 32 młode osoby z całego powiatu. Nasze indywidualne przygotowania do udziału w castingu trwały kilka dni. Przed jury zaprezentowałyśmy grę aktorską, układy taneczne, występ wokalny oraz recytację prozy.
Gdy nadszedł czas wyników, każda z nas przeżywała moment wyczytywania nazwisk uczestników, którzy zostali wybrani do tworzenia tegorocznego spektaklu PaT. Spektakl odbędzie się w czerwcu. Do tego czasu młodzież będzie się spotykała z instruktorami teatralnymi. Jury wybrało łącznie 23 osoby. Z naszych uczestniczek dostały się – Klaudia Rogowicz, Weronika Zrałka i Patrycja Majchrzak.
Bardzo podobał nam się wyjazd na casting. Mimo, że nie wszystkie dostałyśmy się do grupy, to każda z nas cieszyła się, że mogła w tym wydarzeniu uczestniczyć i promować nasz Ośrodek.

Info MOS

Przeczytano: 710 razy. Wydrukuj|Do góry

Casting do Grupy PaT