Aktualności

07 marca 2018 08:29 | Aktualności

Miejsko-Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

2 marca 2018 roku wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej wzięły udział w eliminacjach Miejsko–Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, który został przeprowadzony w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzciance.

 

Podczas przeprowadzonych eliminacji środowiskowych w naszej placówce, wyvhowawcy wyłonili 3 reprezentantów Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii – Katarzynę Rozpłoch, Katarzynę Weilandt, a także Weronikę Mrugowską.

Pierwszym etapem turnieju był test podzielony na trzy grupy wiekowe (szkoła podstawowa klasy 4-6, klasy 7-8 wraz z klasami gimnazjalnymi oraz szkoła średnia), składający się z 30 pytań zamkniętych, wielokrotnego wyboru. Do drugiego etapu, który polegał na sprawdzeniu wiedzy w formie ustnej kwalifikowały się po trzy osoby z każdej grupy wiekowej, z największą ilością uzyskanych w poprzednim etapie punktów.

 

Nasze uczestniczki uzyskały kolejno:

- Katarzyna Rozpłoch, poziom gimnazjalny, 13 punktów;

- Katarzyna Weilandt, poziom ponadgimnazjalny, 11 punktów;

- Weronika Mrugowska, poziom ponadgimnazjalny, 19 punktów.

Do części finałowej dostała się Weronika Mrugowska z drugim najlepszym wynikiem w swojej kategorii, jednocześnie kwalifikując się do eliminacji powiatowych, które odbędą się 23 marca 2018 roku w Edukacji Lubasz.

 

Wychowanka Weronika Mrugowska

Przeczytano: 513 razy. Wydrukuj|Do góry

Miejsko-Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej