Aktualności

26 maja 2017 05:46 | Aktualności

Siatkarskie emocje w Czaplinku

Na początku maja sześć wychowanek w składzie : Laura Sadłowska, Karolina Staszak, Aneta Cofta, Angelika Gostyńska, Beata Rej, Weronika Mrugowska, reprezentowało nasz Ośrodek na II Regionalnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych, Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii o Puchar Starosty Drawskiego. Celem turnieju była integracja, dobra zabawa oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Do turnieju przystąpiło pięć drużyn: MOS Szczecin, MOW Jastrowie, MOW Czaplinek, Gimnazjum Czaplinek i MOS Biała. Dziewczęta grały systemem każdy z każdym.

- Początek turnieju nie był dla nas najlepszy, ponieważ w pierwszym meczu przegrałyśmy z gospodarzami turnieju. Nie poddałyśmy się jednak i do drugiego spotkania podeszłyśmy pewnie wygrywając z dużą przewagą. Z każdym kolejnym setem było już tylko lepiej i wygrałyśmy wszystkie kolejne spotkania, nie tracąc więcej ani jednego seta - relacjonuje Laura Sadłowska - wychowanka MOS w Białej.

NAsz zespół zakończył turniej na II miejscu, z jednym punktem straty do zwycięzcy. Po turnieju nastąpiło uroczyste wręczenie nagród przez Starostę Drawskiego oraz ogłoszenie najlepszego zawodnika zawodów, którym została Laura Sadłowska z naszego Ośrodka. - Do Ośrodka wracamy z satysfakcją i uśmiechami na twarzach - podkreślały zadowolone z siebie wychowanki.

Przeczytano: 715 razy. Wydrukuj|Do góry

Siatkarskie emocje w Czaplinku