Aktualności

26 maja 2017 05:20 | Aktualności

Muzyczne pasje Zbigniewa Rolniczaka

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Białej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Życie z pasją”. Tym razem naszym gościem był Pan Zbyszek Rolniczak oraz jego uczennica Julia Kołodziejczak. Goście zaprezentowali nam swoją życiową pasję, jaką jest gra na gitarze. Zespół zagrał piękny i wzruszający koncert poezji śpiewanej.

Na początku muzycznego spotkania goście zagrali w duecie. 14 letnia Julia zaprezentowała nam swój wspaniały wokal. Następnie Pan Zbyszek wykonał sam kilka utworów swojego autorstwa. Nam najbardziej spodobał się utwór pt: ”Krzywy obraz”, który Pan Zbyszek stworzył z myślą o swoim ojcu.

Na zakończenie całego występu Julka poproszona została przez publiczność o wykonanie utworu na bis, który został nagrodzony gromkimi brawami. Zarówno wykonawcy, jak i my podczas tego koncertu mogłyśmy przenieść się w sentymentlną wędrówkę do świata marzeń, wspomnień, uczuć, czy wartości. Wykonawcy tak wspaniale wykonując poetyczne utwory, zapewnili nam chwile wzruszenia, wyciszenia i nostalgii.

Po koncercie wychowanki MOS-u bardzo pozytywnie podsumowały spotkanie, wyrażając podziw oraz zachwyt nad takimi talentami. Wszystkie wyraziłyśmy chęć zorganizowania w najbliższej przyszłości kolejnego takiego koncertu.

 

Wychowanki: D. Gralak, P. Konefał

Przeczytano: 575 razy. Wydrukuj|Do góry

Koncert Zbigniewa Rolniczaka