Aktualności

21 kwietnia 2017 11:31 | Aktualności

Po raz czwarty pobiegniemy w Białej! I nie tylko…

W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki odbyła się ważna dla lokalnego sportu uroczystość. Burmistrz Krzysztof Czarnecki oficjalnie wręczył umowy o dofinansowaniu działań klubom sportowym, stowarzyszeniom i fundacjom, które na terenie gminy Trzcianka zajmują się propagowaniem sportu i organizacją rozgrywek i innych imprez sportowych. W tym zacnym gronie znalazło się również działające w Białej stowarzyszenie M.O.S.K.I.T. Jego wkład w rozwój trzcianeckiego sportu to skromne, ale już gromadzące grupę wiernych fanów biegi przełajowe pod hasłem „Biała biega”.

Kolejna, czwarta edycja imprezy zmieni jednak oblicze. Nazwa zobowiązuje, dlatego w tym roku lubiących biegać, ale również jeżdżących na rowerze, rolkach, hulajnogach itp. M.O.S.K.I.T. zaprosi do udziału w Bielskim Duathlonie „Komarza Pięta”. Organizatorzy mają nadzieję, że nowa formuła przysporzy nowych uczestników i dostarczy wszystkim dużo radości.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko odliczać dni do prawdziwej, słonecznej wiosny i... ropocząć treningi. Zapraszamy do udziału w KOMARZEJ PIĘCIE!

Przeczytano: 587 razy. Wydrukuj|Do góry

MOSKIT dofinansowany przez gminę Trzcianka