Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej - Szkoła Podstawowa i Szkoła Branżowa I Stopnia z Internatem
http://osrodeksocjoterapiibiala.pl

21 lutego 2017 14:12 | Aktualności

Spotkanie Walentynkowe dziewcząt MOS Biała z chłopcami MOS Wierzchowo

15 lutego 2017 r. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej, odbyło się spotkanie walentynkowe z kolegami z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wierzchowie. Był to dla wszystkich dzień pełen atrakcji i miłych niespodzianek. Jedną z nich okazało się przedstawienie przygotowane przez chłopców. Skecze, wiersze i piosenki dotyczyły oczywiście tematyki miłości i związanych z nią uczuć. Uśmiechnięte dziewczęta pomogły w wykonaniu piosenki kończącej wspaniały występ nagrodzony gromkimi brawami. Później wspólnie bawiliśmy się w dyskotece. Wiele zamieszania i śmiechu było podczas zabawy z kotylionami w kształcie serca. Nie wszystkie pary odnalazły się by wspólnie zatańczyć, ale to nie zepsuło nikomu zabawy. Wychowanki, jako gospodynie wieczoru, przygotowały dla gości napoje, zadbały o odpowiednią dekorację sali i muzykę.

Główną atrakcją dnia był występ zespołu ,, Adonis’’, który muzyką disco-polo poderwał wszystkich do tańca i wspólnego śpiewu. Lider zespołu zapraszał na estradę chłopców i dziewczęta, by naśladowali ruchy tancerek i pokazali swoje taneczne umiejętności. Wszyscy doskonale poradzili sobie z tym zadaniem i w nagrodę otrzymali płyty z autografami członków zespołu. Na zakończenie zrobiliśmy wspólne zdjęcia, a niektórym udało się sfotografować z liderem zespołu Adonis lub pięknymi tancerkami. Zauważyłyśmy, iż w MOS Biała jest wychowanka bardzo podobna do jednej z nich. Aby uwiecznić ten fakt, dziewczęta stanęły obok siebie by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Przygotowałyśmy też poczęstunek dla zaproszonych kolegów. Kolacja przy ognisku, pieczenie kiełbasek, rozmowy, śpiew przy dźwiękach gitary - to było doskonałe zakończenie wspólnie spędzonego dnia z okazji Walentynek. Po tak udanej zabawie podziękowałyśmy kolegom z Wierzchowa. Na pożegnanie wychowanka z samorządu podarowała Dyrektorowi z Wierzchowa wykonany własnoręcznie przez wychowanki album na zdjęcia z naszych wspólnych spotkań. Takie zajęcia są dla nas świetną odskocznią od ciężkiej pracy związanej z nauką, poprawą zachowania i terapią.

Info MOS wychowanka